Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Школа №2 - переможець Національного конкурсу

Школа №2 - переможець Національного конкурсу

Колектив Ізяславського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушінрука став одним із переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна — 2019»

Фінішував Національний конкурс «Благодійна Україна — 2019», який багато років поспіль проводить Асоціація благодійників України. Регіональним партнером на Хмельниччині цього річ виступає Хмельницький благодійний фонд «ХеседБешт», який також є членом Асоціації благодійників України. Співорганізатором регіонального конкурсу виступає Благодійна організація «Фонд родини Кольгофер».

На заклик Асоціації благодійників України спільно з Благодійний фондом «ХеседБешт» та Благодійною організацією «Фонд родини Кольгофер» взяти участь у регіональному етапі конкурсу «Благодійна Хмельниччина» Національного конкурсу «Благодійна Україна — 2019» відкликнулись доброчинці, меценати, волонтери, громадські та благодійні організації, молодіжні спільноти Хмельницької області. Вони номінувалися або номінували своїх колег на участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна».

Асоціація спільно з регіональними партнерами, через проведення цього конкурсу, мала на меті вшанувати кращих в країні та окремо у Хмельницькій області благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи установ та організацій, які реалізували значні благодійні проекти, а також публічно стимулювати їх до поширення ефективних доброчинних практик.

Визначення переможців відбулося у ряді номінацій.

У конкурсі брали участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у періодз 1 січня по 31 грудня 2019 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.

Цього року до участі у регіональному етапі Національного конкурсу «Благодійна Україна — 2019» «Благодійна Хмельниччина» було подано 39 заявок у трьох номінаціях «Добро починається з тебе», «Регіональна благодійність», «Благодійність у соціальній сфері». У номінації «Добро починається з тебе» перше місце здобув колективІзяславського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушінрука.

За матеріалами сайту blagoukraine.org

332
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.