Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Шістнадцята позачергова сесія районної ради

Шістнадцята позачергова сесія районної ради

Голова райдержадміністрації взяв участь у шістнадцятій позачерговій сесії районної ради

07 грудня відбулася шістнадцята позачергова сесія районної ради. Головував на засіданні очільник районної ради Сергій Шлегель. У роботі засідання взяли участь голова райдержадміністрації Борис Яцков, перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

На початку сесії Борис Олександрович зачитав листа, адресованого до Святого Миколая, ізяславчанки, котра перебуває в Ізяславському навчально-реабілітаційному центрі Хмельницької обласної ради. Посадовець закликав присутніх побути Святими Миколаями та посприяти у придбанні бажаних подарунків для дівчинки.

У ході засідання було розглянуто ряд питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.

Зокрема, про програму підвищення ефективності виконання повноважень Управлінням Державної казначейської служби в Ізяславському районі щодо реалізації державної регіональної політики на 2016 рік; про внесення доповнення до Програми профілактики злочинності в Ізяславському районі на 2016-2020 роки; про внесення змін та доповнень в Програму соціально-економічного розвитку Ізяславського району на 2016 рік; про Програму забезпечення національної безпеки в Ізяславському районі на 2016/2017 роки; про внесення змін до районного бюджетуна 2016 рік; про Програму про надання матеріальної допомоги жителям Ізяславського району на 2017-2019 роки; про Програму розвитку районного трудового архіву на 2017/2019 роки; про затвердження передавальних актів (відділ освіти. молоді та спорту райдержадміністрації); про звернення депутатів районної ради; про надання дозволу на виплату матеріальної допомоги та інші.

У результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень майже з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

31
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.