Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Шевченкове слово у віках не старіє…

Шевченкове слово у віках не старіє…

Минають роки і століття, відходять у небуття покоління, та не згасає наша пам'ять і пошана до геніїв, які усе життя та весь талант до останку віддали рідному народові. Таким для українців є Тарас Григорович Шевченко на всі часи.

У ці березневі дні минає 205-та річниця з дня його народження. Світлий образ Великого Кобзаря − безсмертний, як і сам народ, що породив його. Вічно нетлінна творчість геніального сина України жива подихом життя, биттям гарячого людського серця.

Безсмертна могутня сила його таланту, проникливість і глибина його думки, мужність і ніжність його лірики, гострота і пристрасність його слова, мужність і пісенність його віршів відзначена самовідданою любов'ю до своєї Батьківщини, до свого народу.

Початок весни для шанувальників літературної спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.

Кобзаря вважають українським Пророком, чиє поетичне слово було актуальним у ХІХ столітті, і не менш значиме сьогодні. Кожен українець пам'ятає його слова, в кожному живе його дух і кожен бачить у ньому щось своє.

Нині його слово лунає на східних фронтах України як заклик, девіз до боротьби. Його слово звучало на Майдані української Революції гідності, з ним йшли на барикади і на смерть не лише українці.

З нагоди цього пам'ятного і символічного для української нації дня на площі перед пам'ятником Шевченкові у місті Ізяслав зібрались вшанувати пам'ять Великого українського Кобзаря представники районної та місцевої влади, актив громадських організацій, молодь, мешканці та гості міста.

Данину пам'яті Кобзаря віддали поетичними читаннями уривків його творів учнівська молодь.

Після цього відбулося урочисте покладання квітів до погруддя Тараса Шевченка на знак пошани до Великого поета, справжнього українця.

ФОТОЗВІТ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

81
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.