Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Щорічний районний фестиваль колядок, щедрівок та різдвяних пісноспівів

Щорічний районний фестиваль колядок, щедрівок та різдвяних пісноспівів

На «Різдво у колі друзів 2017» зібрав черговий щорічний районнийфестиваль колядок, щедрівок та різдвяних пісноспівів

9 січня в приміщенні Ізяславського районного будинку творчості на традиційний щорічний районний фестиваль колядок та різдвяних пісноспівів «Різдво у колі друзів 2017» зібралися творчі колективи приходських хорів, недільних шкіл, закладів освіти та культури Ізяславського району.

Цьогоріч у фестивалі взяли участь: фольклорнийколектив Ріпківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., дитячий садок», зразковий фольклорний колектив «Барвограй» Плужненської музичної школи, парафіяльний та дитячий хорихрамусв.вмч. та цл.Пантелеймона м.Ізяслав (УПЦ КП), парафіяльний хор храму святого Миколая м.Ізяслав (УПЦ КП), парафіяльний храм свято-Троїцького храму с.Плужне (УПЦ КП), хор парафії святого Івана Богослова с.Сахнівці (УПЦ КП), вихованці недільної школи костелу св.Йосипам.Ізяслав (РКЦ), парафіяльні хори соборного храму Різдва Христового м.Ізяслав (УПЦ) та храму Різдва Богородиціс.Михля (УПЦ).

Фестивальрозпочався із виступу парафіяльного хору соборного храму Різдва Христового, який виконав тропар свята.

Під час свого виступу на фестивалі дитячий хор недільної школи храмусв.вмч. та цл.Пантелеймона м.Ізяслав (УПЦ КП) представив елемент вертепного дійства, під час якого булороз'яснено суть свята Різдва.

З особливою увагою глядачі сприйняти колядку, яку виконав парафіяльний хор храмусв. вмч. та цл. Пантелеймона м.Ізяслав (УПЦ КП), на мелодію всесвітньо відомого «Щедрика» Миколи Леонтовича.

Представлені учасниками фестивалю «Різдво у колі друзів» вокальні твори відзначались високим рівнем виконавської майстерності та якістю виконання мистецьких творів. Також слід відзначити, що в ході фестивальної програми жоден твір не було виконано двічі.

Усіх учасників фестивалю та його глядачів із святом Різдва привітализаступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії УкраїнськоїПравославної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук, настоятель костелу святого Йосипа Римо-католицької церкви о.Едуард Пюро.Вони щиро привітали усіх присутніх на фестивалі зі святом Різдва Христового та зазначили, що сьогодніми як ніколи повиннієдиними устами і єдиним серцемоб'єднатися у щирій молитві з проханнямпро мир у нашій державі.

Усім учасникам фестивалю заступником голови районної державної адміністрації Володимиром Левченком та Ізяславським міським головою Валентиною Корнійчук було вручено подяки Ізяславської районної державної адміністрації, Ізяславської районної ради, Ізяславської міської ради.

Також волонтерами в ході фестивалю було організовано збір коштів для надання допомоги нашим захисникам, всього було зібрано 1 210 гривень.

Завершився фестиваль спільним виконанням учасниками та глядачами колядки «Нова радість стала».

В.Кучерук

123
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.