Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Щодня на Хмельниччині в нетверезих водіїв вилучають близько десятка автівок

Щодня на Хмельниччині в нетверезих водіїв вилучають близько десятка автівок

Їх передають на потреби Збройних Сил України.

Близько десяти автомобілів щодня вилучають на Хмельниччині у водіїв, які сідають за кермо напідпитку. Про це в оперативному зверненні до мешканців області розповів начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій. Він зазначив, що наразі ситуація в області контрольована, а також повідомив інформацію про те, скільки автівок, вилучених в нетверезих водіїв, вже передали на потреби Збройних Сил України.

«Лише вчора 37 автомобілів, які ми вилучили в п’яничок, передали до Збройних Сил України, — зазначив він. – На штрафмайданчику чекають такої ж участі ще дві сотні автівок».

За його словами, правоохоронці щодня вилучають близько десятка автомобілів, власники яких дозволяють собі сідати за кермом нетверезими.

«Дивує бажання людей допомагати Збройними Силам України саме в такий спосіб», — каже начальник обласної військової адміністрації.

Додамо, що від учора, 31 березня, сервісні центри Міністерства внутрішніх справ відновили надання послуги з перереєстрації транспортних засобів під час оформлення договору купівлі-продажу.

Сайт "Є"

65
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.