Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Що робити, якщо загубили паспорт?

Що робити, якщо загубили паспорт?

Паспорт – це основний документ кожного громадянина. Проте не всі знають, куди в першу чергу необхідно звернутись. 

Якщо Ви загубили паспорт, терміново повідомте про це територіальний підрозділ Державної міграційної служби за місцем свого проживання, який, у разі необхідності, видасть тимчасове посвідчення, що підтверджує особу.

Якщо ж паспорт викрали, то необхідно одразу ж звернутися в поліцію та написати заяву про викрадення. А після цього – заяву про видачу нового паспорта разом із необхідними документами до територіального підрозділу ДМС України за місцем свого проживання.

Список необхідних документів для подачі:

  • заява про видачу паспорта;
  • дві (або три, в разі одержання втраченого паспорта в іншому територіальному підрозділі) фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому віку;
  • платіжний документ з відміткою банку про сплату державного мита або оригінал і копію документа про звільнення від сплати державного мита (Декрет Кабінету Міністрів України від 21 січня 1993 року №7-93 «Про державне мито» встановлює державне мито у розмірі 34 грн);
  • витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань (у разі викрадення паспорта);
  • громадяни без постійного місця проживання оформляють паспорти за майбутнім місцем проживання чи за місцем перебування.

Якщо ж ви знайшли паспорт, то ні в якому разі не ігноруйте таку знахідку. В такому випадку вам необхідно звернутись із знайденим документом до Державної міграційної служби України.

«Хмельниччина Північ»

145
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.