Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Що (не) вибухнуло на Рівнеазоті та чи загрожує це Шепетівському району

Що (не) вибухнуло на Рівнеазоті та чи загрожує це Шепетівському району

Інформація про “вибух” на підприємстві, що виробляє хімдобрива поширилась із соціальних мереж до медіа. Хтось наганяв паніку, хтось – заспокоював і закликав дочекатись офіційної інформації.

Що сталось?

Завод чи жоден його цех не вибухнув. О 17.00 сталась розгерметизація трубопроводу з нітрозними газами у цеху виробництва азотної кислоти. Внаслідок чого у приміщення заводу відбувся витік газів.

О 17:26 витік газів припинено. Жертв та постраждалих немає. Хімічно небезпечних речовин у повітрі не виявлено, загрози людям та навколишньому середовищу немає. Концентрація окису азоту в повітрі на території підприємства становить 0,5 – 0,8 мг/м куб. при гранично допустимій концентрації – 1,5 мг/м куб, –кажуть у місцевій службі ДСНС.

За словами глави Рівненської ОДА Віталія Коваля, ситуація – контрольована:

Постраждалих немає. Ситуація локалізована силами працівників підприємства, написав він у своєму фб.

Була дійсно позаштатна ситуація, але протягом 40 хвилин її ліквідували. В результаті надзвичайної ситуації відбувся разовий викид нітрозних газів в незначній кількості на території заводу. Наслідки надзвичайної ситуації повністю ліквідовано власними силами. Жертв та постраждалих немає, – підтвердив ситуацію виданню “Українська правда” керівник з комунікацій “Group DF” Олег Арестархов.

Нам це загрожує?

Увечері окремі керівники міцевих рад Шепетівського району, що розташовані найближче до Рівненщини, оприлюднили звернення до мешканців своїх громад, де запевнили, що жодної загрози для них немає.

Рівнеазот знаходиться у Городку, за десять кілометрів від Рівного та за 74 кілометри від найближчого до регіону – Нетішина.

У Рівному проаналізували склад повітря в одному з прилеглих районів:

Робилися дослідження в мікрорайоні Ювілейний у кількох точках, яке показало в 5-10 разів менше гранично допустимої разової концентрації. Можна бути спокійними. Ситуація відслідковуватиметься і вночі, і вранці. Про результати буде повідомлено, – сказав головний санітарний лікар Рівненської області Роман Сафонов.

Єдині, хто може відчути дискомфорт, – люди з проблемами дихальних шляхів та алергіки. Тому людей закликають не відчиняти вікна та кватирки і, за змоги, лишатись удома.

 Хмельниччина Північ

162
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.