Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Щеплення від COVID-19 на Хмельниччині: кількість бригад скоротили в декілька разів

Щеплення від COVID-19 на Хмельниччині: кількість бригад скоротили в декілька разів

Раніше мова йшла про те, що до вакцинації залучать 26 мобільних бригад.

Мобільні бригади, що проводитимуть вакцинацію від COVID-19 на Хмельниччині, мають пройти спеціальне навчання. Про це повідомляють у Департаменті охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації.

Наразі мова йде про те, що навчання пройдуть 4 мобільні бригади. Дві з них навчатимуться працювати з вакциною Pfizer/BioNTech, ще дві – з вакциною AstraZeneca.

Додають, що до складу мобільної бригади, яка вакцинуватиме людей, входитимуть 5 медиків: лікар, лікар запасу та три медичні сестри. Саме за таким принципом сформована кожна з 4 бригад в області.

Додамо, що раніше повідомлялося про те, що на Хмельниччині має працювати 26 мобільних бригад, які вакцинуватимуть людей. Утім, як зазначає заступниця директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Тетяна Косовська підходи до проведення вакцинування першого етапу змінилися. Так, раніше, під вакцинування у першому етапі підпадав медичний персонал та працівники закладів соціального захисту. Але, зазначає Тетяна Косовська, прийнято рішення щодо першочергового щеплення медичних працівників «ковідних» стаціонарів. Для цього передбачено роботу двох мобільних бригад на всю область.

Як відомо, наразі в Україні вакцин від коронавірусної інфекції ще немає. Раніше повідомлялося, що вакцинація від COVID-19 мала розпочатися 15 лютого. Утім, за словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, вона не стартувала через «технічні проблеми логістичного характеру». Поставку вакцини наразі очікують.

Нагадаємо, на Хмельниччині запрацювала «гаряча» лінія щодо вакцинації від COVID-19. Тут можна дізнатися найактуальнішу інформацію щодо щеплень проти коронавірусної інфекції.

Сайт "Є"

54
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.