Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Щеплення від Covid-19: МОЗ затвердило план кого і коли планують вакцинувати

Щеплення від Covid-19: МОЗ затвердило план кого і коли планують вакцинувати

За рік вакцинацією хочуть охопити 20 мільйонів населення.

Міністерство охорони здоров’я України представило план щеплення українців від коронавірусу. Як повідомляє Центр громадського здоров’я, 22 грудня оперативний штаб Міністерства охорони здоров’я України з вакцинокерованих інфекцій затвердив план імунізації населення від COVID-19, у якому визначено, коли та які категорії населення мають отримати вакцину.

Зазначається, що документ розробили фахівці Центру громадського здоров’я України разом з експертами ВООЗ та ЮНІСЕФ.

«Цей документ буде гнучким, його будуть актуалізувати залежно від ситуації з COVID-19, оновлених даних по вакцинах, від доступності самої вакцини проти хвороби», — каже виконувач обов’язків генерального директора Центру громадського здоров’я Ігор Кузін.

Відтак, протягом 2021–2022 років вакцинацією від COVID-19 планують охопити щонайменше 50 відсотків населення України (20 мільйонів людей). Також зазначають, що вакцинація від COVID-19 в Україні буде добровільною для усіх груп населення та професійних груп ризику. Вакцину готові отримувати вже у першому кварталі 2021 року.

«Першочерговою буде вакцинація медиків, особливо тих, хто працює в стаціонарах, де надають лікування від COVID-19», — зазначив Ігор Кузін.

План передбачає 4 етапи вакцинації населення:

* січень — квітень 2021 року — люди з критичним ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і ті, що виконують критичні функції у боротьбі з пандемією COVID-19;

* квітень — червень 2021 року — люди з надзвичайно високим ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і ті, що надають медичні послуги;

* червень — вересень 2021 року — люди з високим ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і ті, що виконують функції з підтримки безпеки та життєдіяльності держави;

* вересень 2021 — березень 2022 року — люди з підвищеним ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і ті, що виконують функції з підтримки безпеки та життєдіяльності держави.

Сайт "Є"

120
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.