Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ще в одне село Ізяславського району прийшов «блакитний вогник»

Ще в одне село Ізяславського району прийшов «блакитний вогник»

Ще в одне село Ізяславського району прийшов «блакитний вогник»

Зростання добробуту, підвищення комфорту й безпеки життєдіяльності всіх громадян незалежно від місця проживання – найголовніше завдання, що стоїть сьогодні перед органами влади у регіонах. У рамках реалізації завдань, пов'язаних із розвитком сільських населених пунктів, 30 серпня відбувся урочистий пуск газу у селі ЩурівціІзяславського району.

У церемонії запалення довгоочікуваного блакитного вогника для жителів населеного пункту взяли участь: перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, заступник головирайонної ради Михайло Борисюк, Щуровецький сільський голова Олександр Васильчук, начальник Ізяславської дільниці ПАТ «Хмельницькгаз» Сергій Черняк, приватний підприємець, підрядник із виконання робіт по газифікації Микола Качур, заступник директора ТОВ СГП «Агрос-Віста» Олександр Сухий, керівник відділення ТОВ СГП «Агрос-Віста» Анатолій Калач, голова громадської організації «Моє село» Алла Ляшук (с.Щурівчики), жителі села, представники громадськості та засобів масової інформації.

Шановних гостей жителі Щурівців за прадавнім звичаєм привітали хлібом-сіллю.

Процес газифікації села Щурічики розпочався ще у 2012-му році. Тоді за кошти громади та місцевого бюджету було виготовлено технічну документацію на будівництво підвідного газопроводу. Однак через обмеження фінансування подальші роботи велися незначними темпами. Про це розповів у ході урочистостей Щуровецький сільський голова Олександр Васильчук. «Сьогоднішній пуск газу до осель жителів Щурівців, – продовжив посадовець, – став завершенням спільної наполегливої роботи виконавчого комітету та депутатів сільської ради з орендарями, роботи сільського кооперативу із газифікації та всіх жителів села». Будівництво ж розвідного газопроводу місцеві жителі фінансували власним коштом, об'єднавшись у кооператив.

Вітаючи жителів села із знаменною подією, перший заступник голови Ізяславської районної державної адміністрації Павло Ковальчук та заступник голови Ізяславської районної ради Михайло Борисюк зазначили, що газифікація Щуровець стане поштовхом до газифікації решти сіл у сільської ради і в подальшомупозитивно вплине на соціально-економічний розвиток всієї територіальної громади. За словами Павла Ковальчука для жителів Щуровець газифікація села – це справжнє свято. На фоні зростання тарифів на газ люди використовуватимуть його раціонально й ощадливо. Поряд із тим питання переходу на альтернативні види палива та використання енергоефективних технологій залишається й надалі пріоритетним напрямком роботи як для влади, так і для населення. «Ми всі розуміємо, що повністю відмовитися від природного газу неможливо. Попри зростання цін держава дає можливість громадянам скористатися спрощеною системою оформлення субсидій. Сподіваємося, що невдовзі в нашій державі будуть видобувати достатньо для потреб населення вітчизняного газу, вартість якого буде значно нижчою», — наголосив Павло Ковальчук.

Також під час урочистостейПавло Ковальчук іМихайло Борисюк вручили грамоти районної державної адміністрації та районної ради за активну роботу по введенню в дію вуличного газопроводу в селі Щурівці Василю Черняку, голові вуличного кооперативу, та Миколі Качуру, приватному підприємцю, підряднику із виконання робіт. Також Щуровецьким сільським головою було вручено грамоти виконавчого комітету сільської ради групіосіб, які активно долучились до проведення робіт із газифікації села.

Право запалити блакитний вогник було надано Віктору Яцюку, одному із ініціаторів проведення газифікації села. Після чого настоятелем місцевого храму Української Православної Церкви отцем Павлом Фурманцем було освячено запалений вогонь та відслужено подячний молебень.

Святковим подарунком для жителів Щурівців та його гостей став виступ юної артистки Дарини Заєць.

По завершенню урочистостей гості завітали до оселі Валентини та Івана Довгих, де на кухні запалилиблакитний вогник.

На цьому планикерівництвасільської громади не закінчуються, в подальшому – облаштування централізованого водопостачання жителів села.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

149
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.