Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ще одна нагорода для Героя

Ще одна нагорода для Героя

У ці дні вже п'ятий рік поспіль ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні та всіх, хто поліг у боях, під час так званих АТО і ООС. І не випадково, що саме 19 лютого до Щуровецького НВК «ЗОШ І ступенів — дитячий садок» завітали численні гості, аби вкотре віддати шану Герою України, лейтенанту Збройних Сил України Олегу Довгому та передати його батькам ще одну нагороду, на жаль, посмертно.

Цього разу в стінах рідної школи Олега голова правління волонтерів Ізяславщини Володимир Тележинський спільно із головою районної ради Сергієм Шлегелем, районним військовим комісаром Сергієм Царуком, учнями, волонтерами Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука Дариною Драйною та Олександрою Соловей передали для його батьків – Івана Івановича та Валентини Петрівни — орден «За мужність і відвагу» від Всеукраїнського громадського об'єднання «Країна».

Під час нагородження перед колективом школи, де працює мама Валентина Петрівна, депутатським корпусом сільської ради, односельчанами, в присутності сільського голови Олександра Васильчука, гості вкотре засвідчили свою повагу до подвигу Олега Довгого, вклонились його світлій пам'яті, щиро подякували батькам за виховання такого мужнього і відважного захисника України, який незважаючи на свій досить юний вік дав гідну відсіч ворогові, із честю й гідністю, але ціною власного життя, виконав бойове завдання під час оборони східних кордонів держави. Після їх виступів присутні вшанували пам'ять Олега Довгого та всіх, хто поліг у боях за незалежність та єдність держави, хвилиною мовчання.

Під час спілкування з активом села та батьками Героя Володимир Тележинський порушував питання упорядкування вулиць села, зокрема й тієї, яка носить ім'я Олега Івановича. У свою чергу голова районної ради Сергій Шлегель запевнив, що намагатиметься разом із депутатським корпусом віднайти способи аби допомогти вирішити ці та інші питання, які так актуальні для громади.

Після нагородження та спілкування всі бажаючі вирушили на місцеве кладовище і поклали квіти до могили молодого захисника, який назавжди в пам'яті всіх, хто його знав, залишиться люблячим сином, гарним товаришем і просто хорошою людиною.


За матеріалами Ізяславської районної

громадсько-політичної газети «Зоря Надгориння»

71
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.