Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Щасливої дороги дорогівипускники

​Щасливої дороги дорогівипускники

Муляр – це робітник, що бере участь у зведенні і ремонті житлових будинків, мостів, промислових та інших споруд із природних і штучних будівельних матеріалів. Результати роботи муляра та штукатура завжди помітні, тому в процесі навчання треба прикласти багато зусиль, не боятись труднощів, постійно підвищувати свій професійний та творчий рівень, відноситись бережливо до будматеріалів та інструменту.

Якість мулярних та штукатурних робіт виконується завдяки дружньому колективу. Саме таким дружнім колективом була група № 6-Б, яка навчалась в Плужненському професійному аграрному ліцеї. Група складалася як з дорослих людей, які усвідомлювали відповідальність за майбутнє, так із випускників шкіл без життєвого досвіду, що сприяло загальному психологічному клімату в групі. Опанувавши професійно-теоретичну підготовку у навчальних кабінетах та навчально-виробничих майстернях, слухачі закріпили навички муляра та штукатура на будівельних майданчиках м. Ізяслав та Ізяславського і Білогірського району.

Саме цього року, 6 січня, в Плужненському професійному аграрному ліцеї відбулась державна кваліфікаційна атестація, учні здобули необхідні вміння, опанували професією і отримали диплом кваліфікованого робітника по професії: «Муляр; Штукатур».

Цього дня перед нашими випускниками відкрилися безмежні горизонти. День, який примушує серця шалено битися від усвідомлення того, що доля набирає нових обертів, кличе майбутніми перспективами та сподіваннями і, водночас, завмирає від ніжної та світлої печалі прощання з викладачами, майстрами виробничого навчання та друзями, які за період навчання стали просто рідними.

Щирі побажання на адресу випускників були сказані: заступником директора з навчальної частини – Прилепською І.Д., викладачем спец дисциплін – Корнійчук Г.О. та майстрами виробничого навчання Загоруй В.В. і Ковальською Л.М., вони привітали випускників з отриманням дипломів кваліфікованого робітника та побажали успішного працевлаштування, віри у власні сили на шляху до омріяних цілей.

Ковальська Л.М., майстер виробничого навчання групи №6-Б

98
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.