Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Шануємо ветеранів Другої світової війни

Шануємо ветеранів Другої світової війни

Щороку 8 та 9 травня ми згадуємо тих, чиє життя забрала Друга світова війна, низько вклоняємося та вшановуємо ветеранів та дітей війни, які на своїх плечах винесли тягар того часу, а у повоєнні роки підняли Україну з руїн.

На Ізяславщині є гарна традиція напередодні Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відвідувати ветеранів Другої світової війни вдома.

Цей рік не став винятком, адже безпосередніх учасників бойових дій в Ізяславському районі залишилося дуже мало. Працівники Ізяславського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) побували в гостях у ветеранів тієї далекої війни, вручили їм продуктові пакети та побажали міцного здоров'я, бадьорості та щирі слова вдячності за мужність, за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років, зуміли зберегти чистоту душі та помислів.

Всі ветерани вже у поважному віці, однак попри все були у гарному настрої і візиту були раді. Продуктовий пакет стане у нагоді, проте найбільшим дарунком для них є спілкування, пам'ять і повага. Сивочолі розповідали про своє здоров'я, домашні справи і щиро дякували за увагу.

За матеріалами Ізяславського районного територіального центру

соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

303
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.