Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Шануємо природу і людську працю!!!

Шануємо природу і людську працю!!!

Ось і завершився сезон відпочинку та екскурсій. Співробітники Парку вдячні всім, хто виявив бажання цього року завітати до нас на територію, хто мав змогу пройтися мальовничими куточками території НПП, відвідати екологічну стежку та інші об'єкти природо-заповідного фонду, а також збагатитися знаннями про природу Поліського краю.

Оскільки погодні умови погіршилися, то для збереження в належному стані інформаційних стендів, які розміщенні на маршруті екологічної стежки «Перлина Славутчини», працівниками Парку було проведено їх демонтування.

Нагадаємо, що екологічна стежка на території гідрологічного заказника «Голубе озеро» є спільною працею колективу Національного природного парку «Мале Полісся», зафінансової підтримки Громадської організації «Інститут солідарності громад Романа Мацоли».

Під час демонтажу стендів, ми із сумом спостерігали наслідки діяльності «справжнього європейського» народу – гори сміття, поламані стенди, понівечені столи і лавки.


До того ж нам було дуже неприємно, проводячи екскурсію екологічною стежкою, говорити допитливим школярам – «Дітки, а ось тут мав бути стенд під назвою «Історія рідного краю», але нажаль його знищили». Можливо завтра і Ваша дитина прийде на екскурсію і побачить, чи точніше не побачить того, що було зроблено для наочного пізнання нею природи.

Працівники НПП вкотре закликають відвідувачів бережно ставитись до об'єктів облаштування туристично-рекреаційної інфраструктури Парку; не руйнувати того, що було зроблено для Вашого ж комфортного відпочинку та не залишати по собі безліч непотребу!


НПП «Мале Полісся»

Ст. науковий співробітник Мнюх О.В.


92
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.