Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Шановні жителі міста Ізяслава та району

Шановні жителі міста Ізяслава та району

Шановні жителі міста Ізяслава та району, звертаюсь до Вас як благочиний Ізяславського округу Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Останніми днями багато хто з Вас став учасником підписів, які збирались у храмах Московського Патріархату. Мною було отримано дуже багато дзвінків від різних населених пунктів з запитаннями, що це за підписи, тому що місцеві священики, які посилають людей по селі, не дають конкретного пояснення. В одних селах говорять, що це для того, щоб не поміняли священика, в інших — щоб українці не забрали церкву. Ще в деяких взагалі підписуюься на чистих листках. І тільки сьогодні вдалося трішки з'ясувати, що ніби-то ці підписи проти того, щоб Верховна Рада не прийняла 2 законопроекти, зміст яких ви можете прочитати нижче:
Перший документ № 4511 «Про особливий статус релігійних організацій, керівні центри яких перебувають в державі, що визнана Верховною Радою України державою-агресором» передбачає встановлення особливого статусу для певних конфесій, формування додаткових умов для припинення їх діяльності, узгодження призначень на керівні посади в даних конфесіях з центральним органом виконавчої влади, який реалізовує державну політику в сфері релігії і так далі. Очивидно, автори мають на увазі в першу чергу Українську Православну Церков (Московського Патріархату).

Другий документ №4128 передбачає передачу храмів від однієї конфесії до іншої на підставі самоідентифікації частини парафіян. Іншими словами, для того, щоб передати будь-який храм, достатньо групі парафіян заявити, що вона хоче перейти в іншу конфесію і відповідно має право на приміщення.
Я, як благочинний, запевняю вас, що ніхто без вашої згоди церков забирати не буде, але своїми підписами ви самі їх віддаєте країні — агресору. Адже, якщо ваші священики запевняють вас, що вони не мають відношення до Московського Патріархату, то чому так бояться цих законопроектів і тим самим вводять вас в оману?

Благочиний церков Ізяславського району

УПЦ Київського Патріархату

Митр. Прот. Володимир Ковальчук

113
RSS
Гость
15:39
Жаль, шо не можу висловити свою думку. Немає в Україні свободи слова.Люди стали не ті… Хоча всі православні.
Коментар видалено
Гость
22:32
Вітьок Федорович підписався)) жалко смайликів тут немає!
Не Ковальчук збирає підписи!
А такі грамотії як ви!
Гость
23:51
На превеликий жаль церква не е церквою а е супермаркетом.Продають від хрестиків аж до хрещення немовлят тай за відспів вмершого такса виставляна.Я не думаю що Христос наш тішиться від дій церков наших чи мокальських чи Київських… БАРИГИ… безсоромні.одне тішить що хоть буде Україньська звучати в храмах а не москальська і так по справедливості повинно бути
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.