Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Шановні жителі Ізяславщини!

​Шановні жителі Ізяславщини!

Ситуація із станом захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 перебуває на постійному контролі в районної державної адміністрації, районного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації Ізяславського району та органів місцевого самоврядування Ізяславщини. З метою унеможливлення спотворення фактів та висвітлення спотвореної інформації, збереження спокійної ситуації в селах району та з метою запобігання подальшого розповсюдження COVID -19 на території населених пунктів Ізяславщини повідомляємо наступне.

01 червня 2020 року прийшло офіційне підтвердження про один випадок захворювання на COVID -19 на території Кунівської сільської ради. Разом із тим підтвердження на хворобу виявили у 2 жителів Острозького району Рівненської області, які мають відношення до одного з магазинів в с.Кунів. Хворі перебувають на амбулаторному лікуванні та знаходяться під безпосереднім наглядом своїх сімейних лікарів.

Ізяславським ЦПМСД, Ізяславським районним лабораторним відділенням, спільно з Ізяславським районним штабом з ліквідації наслідків НС та Кунівською сільською радою встановлено коло осіб, що протягом 23.05.2020-30.05.2020 р. мали контакт з хворими на COVID-19. Усі контакті особи повідомлені про це та перебувають (зобов’язанні перебувати) на самоізоляції, вдома, чи в інших місцях, визначених ними особисто. Правила перебування на самоізоляції затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211, зокрема «ПОРЯДКОМ проведення протиепідемічних заходів, пов’язаних із самоізоляцією осіб».

01 червня 2020 року Ізяславським ЦПМСД та Ізяславським районним лабораторним відділенням відібрано аналізи для ПЛР-тестів ще у трьох жителів Кунівської сільської ради, які безпосередньо контактували з особами, хворими на COVID-19. Результати аналізів будуть відомі лише за декілька днів, про що додатково Вас буде проінформовано. У подальшому відбір аналізів для ПЛР-тестів будуть проводитися в залежності від інформації, яку надаватимуть сімейні лікарі. Тому, велике прохання, для зменшення соціальної напруги, не розповсюджувати інформацію, не перевіривши її достовірність.

Велике прохання до усіх жителів Кунівської сільської ради та прилеглих до неї територій, і зокрема до тих, хто контактував з хворими на COVID -19, і не попав до списку контактних осіб:

якщо ви контактна особа, дотримуйтеся будь-ласка правил перебування на самоізоляції,затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211, зокрема «ПОРЯДКОМ проведення протиепідемічних заходів, пов’язаних із самоізоляцією осіб»;

якщо ви упевнені, що контактували, але не є контактною особою і на даний час маєте симптоми COVID-19 (кашель, ускладнене дихання, підвищена температура тощо), зверніться до свого сімейного лікаря за допомогою;

якщо ви контактували, не є контактною особою і симптомів хвороби не має, по можливості, потрібно обмежити контакти з людьми і протягом 14-ти днів, повідомивши про це свого сімейного лікаря, слідкувати за своїм здоров’ям і здоров’ям своєї сім’ї;

якщо ви впевнені, що не контактували, не заразилися вірусом, ну, звичайно, не хворі, продовжуйте вести звичайний спосіб життя (ходіть на роботу, в магазини, до друзів, на город, на відпочинок тощо), але з дотриманням карантинних правил,затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211"Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (з змінами і доповненнями).

Просимо в даній ситуації усіх з повагою ставитися до роботи медиків, працівників Нацполіції, працівників органів місцевого самоврядування і інших людей, які так чи інакше виконують роботу, пов’язану з ліквідацією поширення хвороби COVID -19 в Україні, і на території Кунівської сільської ради зокрема. Маємо повагу один до одного, з розумінням ставимося до проблематики, поширюємо лише достовірну інформацію.

Усім, кого вразив COVID -19 чи будь-яка інша недуга, бажаємо швидкого безболісного одужання.

Тим, хто контактний чи підозрілий на хворобу COVID -19, бажаємо, щоб Вас і ваші родини недуга обминула.

За додатковою інформацію, за роз’ясненнями чи (можливо) наявністю додаткової інформації у вас щодо ситуації навколо захворювання на COVID -19 на території району, прохання звертатися до районного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації Ізяславського району, до органів місцевого самоврядування, до сімейних лікарів, фельдшерів.Джерело інформації таке, як «казали люди» не береться до уваги. Уся інформація, яка буде надходити з офіційних джерел, буде до Вас донесена.

Штаб з ліквідації надзвичайної ситуації Ізяславського району 

спільно із Кунівською сільською радою

638
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.