Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Шановні господарники, для вас важлива інформація!

Шановні господарники, для вас важлива інформація!

Доводимо до Вашого відома, що Хмельницькою обласною радою виділені кошти на часткову компенсацію вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання» (Придбання власниками особистих селянських господарств у поточному році установок індивідуального доїння).

З 16 жовтня поточного року Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації розпочав приймати документи на отримання часткової компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання.

Заявка і супровідні документи приймаються за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул. Свободи, 70, Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів.

Довідки за телефонами: (022) 76-21-58, 79-49-00.

Кінцевий термін подання заявок – 19 грудня 2018 року.

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРС. Обласна конкурсна комісія по визначенню переліку суб'єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання права на компенсацію вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання.

Перелік документів для виплати часткового відшкодування витрат на доїльну установку

Заявка на участь у конкурсі на надання часткової компенсації вартості придбаної причіпної та навісної сільськогосподарської техніки, холодильного та лабораторного обладнання з обласного бюджету

Розписка


За матеріалами Департаменту агропромислового розвитку,

екології та природних ресурсів облдержадміністрації

93
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.