Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Семінар для суб'єктів нормотворення області з питань державної реєстрації нормативно-правових актів

Семінар для суб'єктів нормотворення області з питань державної реєстрації нормативно-правових актів

Проведено семінар для суб'єктів нормотворення області з питань державної реєстрації нормативно-правових актів

21 вересня в приміщенні державної виконавчої служби в Ізяславському районі відбувся у режимі відеоконферецзв'язку семінар для суб'єктів нормотворення нашого району з питань державної реєстрації нормативно-правових актів. Ініціатором його проведення було Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області.

Участь у даному засіданні взяли посадові особи, відповідальні за ці питання, які є працівниками окремих відділів, секторів апарату та окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

Метою організації цього заходу є налагодження продуктивної взаємодії на рівні всього регіону з питань державної реєстрації нормативно-правових актів.

Оскільки порушення законодавства в даній сфері тягнуть за собою адміністративну відповідальність, Головним територіальним управлінням юстиції наразі впроваджуються вичерпні заходи щодо методичного забезпечення ведення вказаного напрямку на належному рівні задля уникнення застосування штрафних санкцій.

Під час проведення засідання було звернуто увагу на строки подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію та переліків актів, прийнятих протягом місяця, а також оформлення належним чином даних актів. Зокрема озвучені типові недоліки, що допускаються суб'єктами нормотворення в ході виконання своїх обов'язків.

Крім того, наголошувалось присутнім щодо обов'язковості проведення антидискримінаційної експертизи проектів нормативно-правових актів, висновку юридичної служби органу виконавчої влади та отримання відповідних погоджень регуляторного акту.

Учасників семінару було поінформовано про закріплення за їхніми районами кураторів, відбувся обмін контактними даними для забезпечення належної співпраці, а також рекомендовано оновити склад комісій по перегляду нормативно-правових актів місцевих державних адміністрацій щодо відповідності їх Конституції та актам чинного законодавства України.

По закінченню семінару було зауважено, що під час підготовки та подання на державну реєстрацію нормативно-правових актів, суб'єктам нормотворення необхідно в обов'язковому порядку дотримуватися інструкції з діловодства щодо правил нормотворення документів та вимог чинного законодавства з питань державної реєстрації нормативно-правових актів.

Користуючись нагодою, семінаристи мали змогу поставити питання та отримати вичерпні відповіді безпосередньо від фахівців Головного територіального управління юстиції в Хмельницькій області.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

74
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.