Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Село моє, для мене ти єдине

Село моє, для мене ти єдине

Під такою назвою 31 липня в Білотинському сільському клубі відбувся тематичний захід присвячений 510 річчю від першої згадки про село.
Односельчан та гостей села щиро та сердечно привітала Білотинський сільський голова Наталія Свінціцька. У своєму вітальному слові Наталія Антонівна зазначила, що села як і люди мають свої біографії, у кожного своя доля. «Тільки в рідному селі людина може так близько спілкуватися із природою, відчути її душею. Село, чи велике воно, чи маленьке, але для багатьох воно – мала батьківщина. Багато людей дякують долі за те, що народилися у цьому благословенному краї, у райкому куточку української землі, яке ми називаємо – Білотин. Наше село, як і кожний населений пункт нашої держави земля особливої долі, особливих людей, особливої історії: давньої, героїчної, повсякденної» — наголосила сільський голова Наталія Свінціцька.
Організатори свята підготували для його учасників історичний екскурс з історії села Білотин та про його жителів.

«Рідне село Білотин прекрасне у будь-яку пору року: на весні, коли пробуджується природа; влітку, коли наливається пшеничний колос; восени, коли земля одягає золоте намисто і навіть взимку, коли повні комори, сита худоба і людям затишно біля теплої грубки. Але справжньою окрасою Білотина є його жителі. Ми бачимо їх щодня, вони живуть поруч, вони скромні і працьовиті. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праці, життя – то джерело людської мудрості і самовідданості», — ці та інші задушевні слова лунали з вуст ведучих.
Згадали учасник заходу і своїх односельчан, які загинути на фронтах Другої світової війни і тих, кого нацистські нелюди спалили живцем у рідних домівках в січні 1944 року.
Білотин славиться не тільки працьовитими людьми, але й людьми, які примножують традиції української культури., не забувають рідні промисли і ремесла. Місцеві майстрині Людмила Гарна та Валентина Красівська підготували для односельчан виставку своїх вишиваних виробів. У кожній вишитій квітці, мережці, іконі, що створили їх умілі руки – не лише довгі години напруженої праці, а й велике терпіння і натхнення, їх безмежна любов до рідної землі, до краси рідного Білотина.

Аматори сцени села підготували для свята пісні, танці. А Володимир Башинський підготував для земляків свої «фірмові» гуморески.
Також та святі вшанували найстаріших жителів села, багатодітні родини, знаних людей села.
Організатори свята висловлюють щирі слова подяки О. Ящук, В. Ящук, О. Холодюк, Н. Шевчук, Н. Колосінській, В. Лех та усім учасникам святкового концерту, виставки.
На завершення святкування усіх присутніх Білотинський сільський голова Наталія Свінціцька почастувала смачним короваєм.
Історична довідка

За матеріалами Білотинської сільської ради

50
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.