Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Рятує від депресії: в Україні створили чат-бота, який замінює психолога

Рятує від депресії: в Україні створили чат-бота, який замінює психолога

Українці розробили чат-бота, який може замінити психолога людям, котрі потребують психологічної допомоги. Elomia – проєкт харківського студента Тараса Погребняка. Втілити ідею в життя йому допомогла команда психологів.

Автори розробки підкреслюють, що Elomia – це не лікар, а зручний та доступний інструмент підтримки. Він може стати у пригоді людям, яким потрібна допомога, аби попередити різні психологічні проблеми, зокрема тривожність та депресію, пише zaxid.net.

Пандемія та Еломія

Автори ідеї кажуть, що пандемія значно вплинула та продовжує впливати на психологічний стан людей. У них виникає страх перед хворобою, тривожність через невизначеність майбутнього і потреба в живому спілкуванні. Ба більше, багато сімей перебувають на межі розлучення. За статистикою, 9 з 10 користувачів говорять, що бот допоміг їм вирішити цю проблему.

Бот-психолог рятує від депресії?

Депресія

Це хвороба, яка може бути хронічною та обумовленою спадковістю людини. В такому випадку запобігти їй можна тільки за допомогою ліків.

Нерідко стається, що цілком здорова людина зіштовхується з певними подіями, які завдали психологічної травми або ж спровокували сильний стрес. Людина вважає, що не може впоратися самостійно і починає впадати в депресію. Саме за таких обставин чат-бот Elomia зможе допомогти людині пережити скрутні часи.

Перш за все, він надає людині чи не найважливіше – можливість виговоритися та зняти тягар неприємних думок. Крім того, використання технік когнітивно-поведінкової терапії допомагає переоцінити ситуацію та знайти втрачений сенс у житті.

Сьогодні по допомогу до чат-боту звертаються близько 5 тисяч користувачів. Впродовж дня Elomia отримує майже 3 тисячі повідомлень.

Сайт «24 канал»

112
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.