Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Рятувальники закликають любителів відпочинку біля води дотримуватися правил безпеки

Рятувальники закликають любителів відпочинку біля води дотримуватися правил безпеки

Рятувальники закликають любителів відпочинку біля води дотримуватися правил безпеки

Літо у розпалі. Час відпусток і активного оздоровлення. Тож люди із задоволенням вирушають до води, аби провести своє дозвілля та освіжитися у спекотний літній день. А щоб відпочинок видався вдалим, і щоб застерегти відпочивальників від біди, Ізяславськірятувальники проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу серед жителів і гостей краю.

Тож, аби застерегти громадян від небезпеки на воді, 16червня працівники Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області провели черговий рейд місцями масового відпочинку населення на водних об'єктах район, а їх у районі більше ніж 91.

Спілкуючись із громадянами, рятувальники нагадали правила безпечної поведінки на воді, закликали не нехтувати своєю безпекою та привели сумну статистику загибелі людей на водоймах області. Варто зазначити що з початку року на водоймах району загинуло 4 осіб

Кожен співрозмовник отримав від рятувальників тематичні пам'ятки із застереженням.

Запобігти нещасним випадкам на воді – одне з найголовніших питань Служби порятунку під час відпочинку. Тож Державна служба з надзвичайних ситуацій вкотре нагадує прості правила безпеки: обирайте безпечне місце та час для купання; не грайтеся в ігри, що передбачають захвати й затоплення; не заходьте у воду в нетверезому стані та одразу після приймання їжі, а також відчуваючи слабкість, нудоту, жар чи озноб; у жодному разі не залишайте малолітніх дітей без нагляду. І тоді відпочинок принесе вам лише задоволення.

Ізяславській РС ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

66
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.