Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Рятувальники взяли участь у колегії райдержадміністрації

Рятувальники взяли участь у колегії райдержадміністрації

Із настанням весняно-літнього пожежонебезпечного періоду працівники ДСНС значну увагу приділяють попередженню виникнення пожеж в лісових масивах, на торфовищах та сільгоспугіддях.

Тож 31 травня працівники районного сектору Головного управління ДСНС у Хмельницькій області взяли участь у засіданні колегії Ізяславської районної державної адміністрації. Одним із основних питань, що розглядалися на колегії, було питання про стан готовності лісогосподарських підприємств, сільськогосподарських та фермерських господарств до пожежонебезпечного періоду, а також вжиття превентивних заходів щодо попередження пожеж в екосистемах.

Рятувальники проінформували присутніх про стан готовності лісокористувачів району до протидіям пожежам, а також про проведену відповідну роботу та наголосили на необхідності створення запасів води для цілей пожежогасіння в лісових масивах. Вогнеборці також звернули увагу присутніх на доукомплектуванні пунктів зосередження протипожежного обладнання по комунальним підприємствам- лісокористувачам необхідним інвентарем, про потребу у створенні та поновленні мінералізованих смуг у відповідності до лісогосподарської документації. Також особливу увагу було звернуто на роботу по запобіганню пожежам в екосистемах яку необхідно проводити спільно і лише тоді вдасться досягнути бажаних результатів.

У свою чергу, голова райдержадміністрації Борис Яцков зосередив увагу голів сільських рад району на вжитті всіх заходів щодо недопущення виникнення пожеж в екосистемах.

Підсумовуючи, учасники засідання підтримали розпорядження голови райдержадміністрації щодо покращення стану готовності лісогосподарських підприємств, сільськогосподарських та фермерських господарств до пожежонебезпечного періоду із призначенням відповідальних осіб та встановленням конкретних термінів виконання заходів.


Ізяславський РС ГУ ДСНС України У Хмельницькій області

98
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.