Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Рятувальники проводять роз’яснювальну роботу в природних екосистемах

Рятувальники проводять роз’яснювальну роботу в природних екосистемах

Для того, щоб відпочинок не був затьмареним надзвичайними подіями, рятувальники завжди наголошують на неухильному дотриманні правил безпечної поведінки в природних екосистемах.

Тому 15 вересня працівниками Ізяславського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області було проведено роз'яснювальну роботу з відпочиваючими щодо безпечної поведінки в природних екосистемах.

Під час профілактичної роботи рятувальники закликали громадян відпочивати безпечно та пам'ятати про правила поведінки у лісі, на водних об'єктах. Також наголосили на тому, аби дорослі постійно слідкували за своїми дітьми. Кожному громадянину було надано інформаційні листівки із правилами поведінки під час відпочинку.

Також рятувальники нагадали мешканцям правила пожежної безпеки, причини виникнення і наслідки загорянь та як їх уникнути, пояснили наскільки важливо дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки у побуті: не перевантажувати електромережу, не залишати увімкненні електроприлади та слідкувати за їх справністю.

Окрім цього, рятувальники вручили інформаційні листівки, де для наочної агітації у доступній формі роз'яснено основні вимоги правил пожежної безпеки в побуті.

92
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.