Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Рятувальники провели пожежно-тактичне навчання в навчально-реабілітаційному центрі

Рятувальники провели пожежно-тактичне навчання в навчально-реабілітаційному центрі

Ізяславські рятувальники провели пожежно-тактичне навчання в Ізяславському навчально-реабілітаційному центрі Хмельницької обласної ради

Щоб підготуватися до оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації, пов'язані з ризиками осінньо-зимового періоду 2016/2017 років, 23 листопада в Ізяславському навчально-реабілітаційному центрі Хмельницької обласної радибуло проведено пожежно-тактичні навчання рятувальників і аварійно-рятувальних служб району.

За тактичним задумом, у результаті несправності обладнання стався вибух твердопаливного котла з наступним загоранням у котельні. Така тематика навчальних заходів для працівників служби цивільного захисту на часі є актуальною.

За підвищеним номером виклику до місця «події» прибули підрозділи оперативно-рятувальної служби ДСНС, аварійні бригади району, карета швидкої допомоги, служба енергопостачання й оперативно-слідча група поліції.

У ході тренувань було перевірено готовність органів управління та сил цивільного захисту до дій у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, пов'язаної з ризиками осінньо-зимового періоду.

116
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.