Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

Рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

Рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

10 березня у місті Ізяслав в Ізяславській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №4 ім.В.Кобернюка рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Основною метою заходу було ознайомлення як дорослих, так і підростаюче покоління із діяльністю пожежно-рятувальної служби, а також донесення до свідомості громадян правил безпеки життєдіяльності.

Дітям продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у місцевих вогнеборців. Кожен бажаючий зміг відчути себе у ролі справжніх рятувальників, примірявши захисні костюми, бойовий одяг та каски рятувальників.

Працівники пожежно-рятувальної служби звернули увагу присутніх на основні правила безпечної поведінки у побуті під час користування електричними та газовими приладами. Також бійці ДСНС застерегли дітей від небезпечних забав із сірниками та запальничками, роз'яснили як не допустити пожеж в екосистемах та запобігти нещасних випадків на водних об'єктах. Окрім цього, малеча дізналась про вимоги безпеки у разі знаходження застарілих боєприпасів.

Заходом залишилися задоволені усі – як присутні, так і організатори. Адже акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» ще раз довела, що фахівці Служби порятунку «101», здатні не лише ліквідовувати надзвичайні події та навчати населення правилам безпечної поведінки, а й дарувати гарний настрій оточуючим!

156
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.