Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Рятувальники отримали в подарунок від чеських колег захисний одяг та спорядження

Рятувальники отримали в подарунок від чеських колег захисний одяг та спорядження

Рятувальники отримали в подарунок від чеських колег захисний одяг та спорядження

Вже традиційно протягом багатьох років ізяславські рятувальники підтримують дружні зв'язки з колегами-вогнеборцями з Республіки Чехія.

Так, 20 грудня начальник пожежної частини Південно-Моравського краю Чеської Республіки полковник Їржі Пелікан через українського волонтера з міста Брно (Чехія) Сергія Дорошука передав колегам з Ізяслава захисний одяг та спеціальне спорядження, що використовується у щоденній роботі рятувальників, а це 26 пожежних касок, 19 комплектів форменого одягу, 13 пар термостійких чобіт, 12 шкіряних пожежних краг та 5 комплектів захисного пожежногоодягу.

Нові «бойовки» виготовлені за європейськими стандартами, витримують дію підвищених температур (від 185°С до 200°С), не руйнуються під час контакту з гарячими твердими поверхнями та мають високу механічну міцність. Це ж стосується й новеньких касок, термостійких чобіт, пожежних рукавиць-крагів тощо.

Начальник Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС у Хмельницькій області Віктор Матвійчук щиро подякував колегам-рятувальникам з Чехії та волонтеру Сергію Дорошуку за подарунки, адже рятувальники щодня виїжджають на ліквідацію різноманітних надзвичайних ситуацій, де зазнають впливу багатьох небезпечних та шкідливих факторів – підвищена температура, теплове випромінювання, полум'я, дія води та поверхнево-активних речовин. Звісно ж, отримуючи таке навантаження, форма швидко зношується, тож додатковий комплект якісного форменого одягу та спорядження є дуже доречним.

За матеріалами Ізяславського районного сектору

ГУ ДСНС у Хмельницькій області

68
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.