Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Рятувальники ліквідували умовну пожежу в центральній лікарні

Рятувальники ліквідували умовну пожежу в центральній лікарні

Рятувальники ліквідували умовну пожежу в центральній лікарні

14 лютого на території Ізяславської центральної районної лікарні відбулося пожежно – тактичне навчання за участю рятувальників та служб екстреного реагування міста. Метою навчань була перевірка дій аварійно-рятувальних підрозділів, медперсоналу та керівництва лікувального закладу на випадок виникнення надзвичайної ситуації.

За задумом навчань, внаслідок короткого замикання електромережі виникла пожежа у приймальному відділенні лікувального закладу. Після отримання ввідної, чергові працівники лікарні оповістили керівництво та працівників лікарні, повідомили спеціалізовані аварійні служби міста.

Уже за декілька хвилин до місця навчань прибув черговий караул 13 ДПРЧ, аварійна бригада служби газу, РЕМу, працівники поліції, керівництво Ізяславської ЦРЛ та представники органів місцевої влади.

Спеціалізовані служби організували гасіння пожежі, евакуювали хворих, відключили газо- та електропостачання будівлі від загальної мережі. Загалом, до навчання було залучено 20 співробітників служб екстреного реагування міста та чотири одиниці техніки.

Після завершення навчання відбулася спільна нарада для виявлення та обговорення проблемних питань.

77
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.