Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Рятувальники отримали новий спеціального аварійно-рятувального автомобіля швидкого реагування

Рятувальники отримали новий спеціального аварійно-рятувального автомобіля швидкого реагування

Рятувальники Ізяславського району отримали новий спеціального аварійно-рятувального автомобіля швидкого реагування

Необхідність поповнення сучасною технікою для рятувальників Ізяславського району завжди вкрай актуальна. Адже доводиться працівникам 13 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області ліквідовувати не тільки лише пожежі в житлових та господарських спорудах, а йзагорання торфу і лісові пожежі. Так склалось, що відстань до найвіддаленіших населених пунктів перевищує десятки кілометрів, і це потребує більш мобільного прибуття рятувальників на виклики.

31 січня рятувальники Ізяславського району отримали новий спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль швидкого реагування підвищеної прохідності на базі шасі «МАЗ».

З нагоди цієї події до рятувальників Ізяславського району завітали: народний депутат України Андрій Шинькович, заступник начальника Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області Сергій Нікітішин, перший заступник голови Ізяславської районної державної адміністрації Павло Ковальчук, голова Ізяславської районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук та інші гості.

Вітаючи рятувальників із гарною подією, Сергій Нікітішин відзначив, що останні зміни і реформи, що відбулися в Україні, дозволили Державній службі надзвичайних ситуацій України отримати належну підтримку з боку держави. Отримавши таку сучасну техніку, рятувальники району зможуть значно покращити виконання поставлених на них завдань. Це дозволить ефективніше боротися з пожежами, адже автомобіль може вивозити значно більше вогнегасних речовин, дозволяє зменшити час на ліквідацію пожежі, а це, у свою чергу, підвищує захист та безпеку наших громадян. Для Ізяславського району це дійсно знакова та довгоочікувана подія.

Виступаючи перед рятувальниками, народний депутат України Андрій Шинькович наголосив, що в основі розвитку та успішної діяльності районної системи цивільного захисту, має стояти прогнозування, запобігання і профілактика надзвичайних ситуацій, а також реформування та технічне переоснащення органів та підрозділів цивільного захисту. Водночас найвищим пріоритетом для кожного рятувальника у щоденній праці, має залишатися високий професіоналізм, відданість справі та служіння ідеалам людяності.

«Отримавши сучасну техніку, рятувальники району зможуть значно покращити виконання поставлених на них завдань. Це дозволить ефективніше боротися з пожежами, адже автомобіль може вивозити значно більше вогнегасних речовин, дозволяє зменшити час на ліквідацію пожежі, а це, в свою чергу, підвищує захист та безпеку громадян», — зазначив у вітальному слові перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук.

Голова районної ради Сергій Шлегель у своєму виступі підкреслив важливість технічного переоснащення підрозділів ДСНС та висловив сподівання, що новий автомобіль буде більше задіяний під час навчань та забезпечення громадських заходів, і менше виїжджатиме на бойові завдання.

Також рятувальників району із новою технікою привітала Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук.

В урочистій обстановці ключі від авто особовому складу підрозділу вручив заступник начальника Головного управління Сергій Нікітішин.

Начальник Ізяславського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Віктор Матвійчук зазначив, що техніка, яку отримали рятувальники Ізяславщини, значно підсилить матеріально-технічну базу частини та буде служити для того, щоб ліквідовувати надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру на території району.

Після освячення нової пожежної техніки, яке провів благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української православної церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей отець Володимир Ковальчук, учасники церемонії оглянули автомобіль та його оснащення.

Автівка MAЗ є більш потужною і досить економною у споживанні пального. Новий спеціальний автомобільвміщує у себе набагато більше об'єму води та піноутворювача. Окрім цього, автомобіль оснащений потужною системою освітлення, що дозволить працювати рятувальникам у кращих умовах в нічний час. Також нове авто відрізняється своєю компактністю, комфортнішими умовами та кращими технічними можливостями у порівнянні із автомобілями, які є на озброєнні у рятувальників.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

105
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.