Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Рятувальники Ізяславщини відзначили професійне свято

Рятувальники Ізяславщини відзначили професійне свято

Рятувальники Ізяславщини відзначили професійне свято

17-го вересня – професійне свято у рятувальників – людей мужніх, рішучих, сильних духом, чий високий професіоналізм, постійна готовність до самопожертви забезпечують кожній українській родині надійний захист від природних та техногенних лих.

Тож напередодні Дня рятівника, 16 вересня, щоб привітати рятувальників району, ветеранів служби завітали до 13 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України в Хмельницькій областіголова Ізяславської районної державної адміністрації Борис Яцков, голова Ізяславської районної ради Сергій Шлегель, заступник Ізяславського міського голови Віталій Андрійчук, депутат Хмельницької обласної ради, генеральний директор ФГ «Арго-Інвест» (с.Ліщана) Петро Павлюк, Ліщанський сільський голова Олександр Лех, завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації Анатолій Радкевич.

З вітальним словом до колег звернувся начальник Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області Віктор Матвійчук, який передусім зазначив, що захищати Вітчизну та її громадян від пожеж і надзвичайних подій завжди було благородною справою сміливих, сильних духом та відданих людей. Саме таких об'єднала сьогодні Служба порятунку Ізяславщини, адже кожен за своїм покликанням обрав важку, проте почесну справу – запобігати, рятувати, допомагати.

Із професійним святом рятівників-вогнеборців привітали Борис Яцков та Сергій Шлегель. Вони зазначили, що районний підрозділ Державної служби України з надзвичайних ситуацій та добровільні пожежні об´єднання в селах району є тією структурою, яка забезпечує умови безпечного проживання населення. Ви рятуєте життя громадян в побуті, на водних об'єктах та на пожежах.

«Органи влади району, розуміючи важливість завдань, які ви виконуєте, і надалі буде сприяти покращенню матеріально-технічного забезпечення служби та соціального забезпечення рятувальників. Дякую Вам за вашу роботу, відвагу і готовність до самопожертви заради збереження життя іншого», – додав Борис Яцковпід час вітальної промови.

Рятувальників, які блискуче виконували професійні завдання, проявили героїзм та безстрашність у виконанні службових обов'язків, нагородилиграмотами Ізяславської районноїдержавної адміністрації, Ізяславської районної ради, Ізяславської міської ради.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

180
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.