Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Рятувальників Ізяславщини привітали з їх професійним святом

Рятувальників Ізяславщини привітали  з їх професійним святом

17 вересня своє професійне свято по всій Україні відзначають люди, які вмілими та професійними діями визволяють з біди тисячі людей, рятуючи найцінніше – людське життя.

0 9.30годині ранку на території 13 – ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області вишикувались представникиособового складу частини та Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.

У цей святковий день на захід до рятівників привітати зі святом та висловити щиру вдячність за самовіддану працю, виявлену відвагу і героїзм прибули голова районної державної адміністрації Іван Федорчук. Голова районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук.

«Немає сумніву, що професійні навички, сила духу, витримка, мужність, досвід допомагатимуть вам і надалі успішно втілювати у життя це гасло: «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Нехай постійно буде з вами міцне здоров’я, витримка та стійкість у нелегкій праці, світле родинне щастя та благополуччя» — зазначив у своєму виступі Іван Федорчук.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу захисту населення від пожеж та надзвичайних ситуацій техногенного і природничого характеру та з нагоди свята Дня рятувальника групу працівників частини нагороджено спільною грамотою районної державної адміністрації та районної ради: молодший лейтенант служби цивільного захисту, майстер газодимозахисної служби Олександр Федотов; сержант служби цивільного захисту, командир відділення Євген Тимощук; старший сержант служби цивільного захисту, пожежник-рятувальник Сергій Шинкарук; прапорщик служби цивільного захисту, водій, Микола Горбатюк; старшина служби цивільного захисту, водій Віталій Савченко.

Також з нагоди свята грамотами Ізяславської міської ради, які вручила Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, було нагороджено: старшого прапорщика служби цивільного захисту, командира відділення Сергія Вирича; молодшого сержанта служби цивільного захисту, пожежного-рятувальника, Богдана Жогова; молодшого сержанта служби цивільного захисту, пожежного-рятувальника Миколу Бойка.

На завершення урочистостей начальник Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області Артем Шашок привітав колективи, побажав їм всіляких гараздів, побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів служби 101.

Завершився захід пам’ятним фотографуванням.

Сектор організаційної та інформаційної діяльності, цифрового 

розвитку та захисту персональних даних апарату РДА

637
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.