Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ряд важливих питань розглянули під час засідання колегії райдержадміністрації

Ряд важливих питань розглянули під час засідання колегії райдержадміністрації

Ряд важливих питань розглянули під час засідання колегіїрайдержадміністрації

Сьогодні, 20 грудня під керівництвом голови районної державної адміністрації Бориса Яцкова відбулася колегія райдержадміністрації.

На порядку денному засідання колегії виносилися ряд важливих у життєзабезпеченні району питань.

Розглядаючи кожне питання, головуючий та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.

Зокрема, велику увагу було акцентовано на питанні про районний бюджет на 2018 рік. Доповідачем з даного питання був управління фінансів районної державної адміністрації Сергій Журавель, котрий зазначив, що проект районного бюджету на наступний рік складено відповідно до вимог Бюджетного кодексу України та інших нормативно-правових актів чинного бюджетного законодавства, а також відповідно до прогнозованих показників економічного і соціального розвитку району. Він детально зупинився на прогнозованих показниках доходів і видатків районного бюджету, видатках районного бюджету по галузях освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, культури, на реалізацію місцевих (регіональних) програм тощо. Колегією було прийнято рішення схвалити проект районного бюджету на 2018 рік для подальшого винесення на розгляд сесії районної ради.

Наступне не менш важливе питання стосувалось захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Із цим питанням виступила начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Раїса Ткаченко. Вона представила загалу детальний аналіз проведеної роботи, а також поділилася своїми баченнями щодо покращення роботи у цій сфері.

Завідувач сектору культури районної державної адміністрації Марія Кучерук виступила із питанням зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури району у поточному році. Доповідач зупинилась на дієвих заходах щодо стабілізації та збереження матеріально-технічного стану закладів культури. Зокрема розпочато впровадження нових інформаційних технологій. Крім того зупинилась на проблемних питаннях, котрі й досі залишаються невирішеними. Завершуючи свій виступ Марія Петрівна зазначила, що для вирішення усіх нагальних проблем в галузі культуринеобхідний більш комплексний підхід та суттєве поліпшення матеріально-технічного забезпечення закладів культури, особливо у сільській місцевості.

Про план роботи районної державної адміністрації на 2018 рік та І квартал 2018 року оформлено протокольно.

За результатами обговорення порушених на колегії питань, з врахуванням зауважень та пропозицій, були прийняті відповідні рішення.

За матеріалами сектору організаційно-

кадрової роботи апарату райдержадміністрації

57
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.