Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ряд важливих питань розглянули під час засідання колегії райдержадміністрації

Ряд важливих питань розглянули під час засідання колегії райдержадміністрації

26 жовтня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Павла Ковальчука відбулася колегія райдержадміністрації.

На порядку денному засідання колегії виносилися ряд важливих у життєзабезпеченні району питань.

Розглядаючи кожне питання, головуючий та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.

Зокрема, велику увагу було акцентовано на підсумках виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року. Виступаючи із цим питанням, начальник управління фінансів районної державної адміністрації Сергій Журавель зазначив, що за звітний період до загального фонду районного бюджету за рахунок усіх джерел надійшло доходів в сумі 280 249 534 грн., при плані 278 371 626 грн., що становить 100,7 % до затвердженого плану на звітний період. Порівняно з минулим роком надходження зросли на 56,1 %, або 101 138 053 грн. Питома вага офіційних трансфертів в загальній сумі надходжень займає 84,5% ( 236 685 307 грн.), податків і зборів – 15,5 % ( 43 564 227 грн.). Субвенцій з державного бюджету надійшло в сумі 211 263 858 грн.

За результатами доповіді члени колегії схвалили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року та прийняли відповідні рішення щодо вжиття вичерпних заходів з попередження виникнення ризиків несвоєчасної виплати заробітної плати та несвоєчасних розрахунків за енергоносії та комунальні послуги, про забезпечення виконання плану заходів щодо наповнення місцевих бюджетів району та економного і ефективного використання бюджетних коштів тощо.

Детальний аналіз проведеної роботи по забезпеченню громадського порядку, охорони громадської безпеки та попередження виникнення корупційних правопорушень на території району представив загалу начальник Ізяславського відділення поліції Славутського відділу ГУ Національної поліції в Хмельницькій області Олександр Паламарчук. По завершенню свого виступу виступаючий поділився своїми баченнями щодо покращення роботи відповідних служб у цій сфері.

Наступне не менш важливе питання стосувалось забезпечення епізоотичного благополуччя в Ізяславському районі. Із цим питанням виступив головний спеціаліст Ізяславського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Олексій Губернатор. Як зазначив доповідач, на сьогоднішній день в Україні склалась надзвичайно складна епізоотична ситуація щодо африканської чуми свиней (АЧС). З кожним роком кількість випадків АЧС збільшується. Для прикладу: 2012 рік – 1, 2014 рік – 16, 2015 рік – 40, 2016 рік – 91, 2017 рік – 122 випадки. Випадки захворювання зареєстровано практично у всіх областях України за виключенням Львівської. На території Хмельницької області зареєстровано 5 випадків захворювання свиней на АЧС в 2016 році та 1 випадок 2017 році, з них 3 випадки зареєстровані в сусідніх Старокостянтинівському, Полонському та Теофіпольському районах. Також, в 2017 році АЧС зареєстровано в Здолбунівському та Дубенському районах Рівненської області, які знаходяться в безпосередній близькості до Ізяславщини. Враховуючи вищесказане заходи, спрямовані на недопущення виникнення африканської чуми свиней на території Ізяславського району є особливо актуальними на сьогоднішній день.

Складним залишається також епізоотичний стан щодо захворювання тварин на сказ. Під постійним контролем знаходиться також епізоотична ситуація по хворобах птиці, особливо це стосується хвороби Ньюкасла та пташиного грипу. Спеціалістами державних установ ветеринарної медицини району постійно перевіряється дотримання ветеринарно-санітарних вимог утримання домашньої птиці.

Також, з метою вивчення епізоотичної ситуації серед дикої фауни проводяться діагностичні дослідження матеріалів від диких тварин на такі хвороби як: хвороба Ауєскі, африканська чума свиней, класична чума свиней, бруцельоз, лептоспіроз, трихінельоз. Епізоотична ситуація щодо названих хвороб на сьогоднішній день благополучна.

Доповідач зокрема зупинився на дієвих заходах з профілактики вищеперелічених захворювань.

Питання стану виконання завдань у сфері державної кадрової політики, визначених актами і дорученнями Президента України оформлено протокольно.

За результатами обговорення порушених на колегії питань, з врахуванням зауважень та пропозицій, були прийняті відповідні рішення.


За матеріалами сектору організаційно- кадрової роботи апарату райдержадміністрації

56
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.