Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Розпочато роботи по облаштуванню системи вентиляції у приміщенні центральної районної бібліотеки

Розпочато роботи по облаштуванню системи вентиляції у приміщенні центральної районної бібліотеки

На даний час тривають у посиленому режимі ремонтні роботи об’єктів соціальної сфери Ізяславщини. У рамках робочої поїздки голова райдержадміністрації Іван Федорчук перевіряє хід виконання цих ремонтних робіт.

Цього разу посадовець відвідав Ізяславську центральну районну бібліотеку, що знаходиться у приміщенні Ізяславського районного будинку культури, де розпочато роботи по облаштуванню системи вентиляції у приміщенні бібліотеки. З цією метою придбано вентилятори та нагрівач повітря на загальну суму 49,807 тис.грн.

Система вентиляції необхідна для належної організації повітрообміну у будівлі та забезпечення комфортних параметрів повітряного середовища. Завдяки цій системі буде знижено епідеміологічні ризики та створено комфортні умови для відвідувачів та належного зберігання книг. Ця система ефективно видалятиме відпрацьоване повітря та наповнюватиме приміщення свіжим повітрям з вулиці.

На монтажні роботи по облаштуванню вентиляції буде використано кошти у розмірі 99,297 тис.грн. на підвальне приміщення (архів) та приміщення бібліотеки, що знаходиться на першому поверсі районного будинку культури.

Сектор РДА

166
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.