Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Розпочато реалізацію соціального проекту «Підготовка молоді до самостійного життя»

Розпочато реалізацію соціального проекту «Підготовка молоді до самостійного життя»

31 жовтня 2018 рокуна базі Плужненського професійного аграрного ліцею районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організовано проведення інформаційно-просвітницького заходу для студентської молоді на тему: «Підготовка молоді до самостійного життя: юридичні, соціальні, психологічні аспекти». У проведенні заходу взяли участь представники Ізяславського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану, районного центру зайнятості, представники благодійного фонду «Свобода – Хофеш».

У ході заходу було розглянуто три складові програми підготовки до самостійного життя, а саме: ознайомлення молодих людей з основними положеннями сі­мейного права, формування у молодих людей навичок самостійності у різних сферах життя, збереження власного здоров'я.

У рамках реалізації соціального проекту «Підготовка молоді до самостійного життя» Ізяславським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді заплановано проведення циклу таких зустрічей із студентською молоддю. Метою даних заходів є надання можливості молодим людям правильно зрозуміти життя, грамотно планувати сімейне життя, професійний шлях, робити правильний та усвідомлений вибір на користь здоровому способу життя.


За матеріалами районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

69
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.