Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Розпочалась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року

Розпочалась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року

Розпочалась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання2017 року

23 травня проведенням тестування з української мови і літератури розпочалась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання2017 року.

Заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко та керівник апарату районної державної адміністрації Ольга Манзюк у якості громадських спостерігачів взяли участь у процедурі Зовнішнього незалежного оцінювання знань 2017 року у пунктах тестування № 107 (Ізяславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№5, гімназія» ім.О.Кушнірука) та №108 (Ізяславський НВК ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.О.Онищука, гімназія», де проходило ЗНО з української мови та літератури.

Посадовці поспілкувались із відповідальними за пункти тестування, із уповноваженими особами Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти, із персоналом пункту тестування та особами, які виявили бажання задавати ЗНО.

У тестуванні взяли участь як випускники 2017 року, яким результат зараховуватиметься як державна підсумкова атестація, так і випускники загальноосвітніх навчальних закладів минулих років.

Загалом програма проведення зовнішнього оцінювання включає у себе тестування з 12 тестових предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, фізики, хімії та п'яти іноземних мов — англійської, німецької, французької, іспанської та російської.

Сесію тестування розпочало проведення ЗНО з української мови і завершить тестування з хімії, що відбудеться 16 червня.

У 2017 році в Ізяславі проходитиме лише ЗНО з української мови та літератури для жителів Ізяславського та Білогірського районів. Інші предмети учасники складатимуть у пунктах тестування міст Шепетівка та Хмельницький.

Ті учасники ЗНО, які з об'єктивних причин не зможуть взяти участь в основній сесії тестування, зможуть скласти тести під час додаткової сесії. Також у додатковій сесії ЗНО зможуть взяти участь учасники АТО та особи, які проживають на окупованій території і не мали змоги зареєструватися в основний період.

Результати зовнішнього оцінювання будуть визначені у двох шкалах: критеріальною шкалою від 1 до 12 балів, що застосовуватимуться для визначення бала державної підсумкової атестації з предмета та рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, що буде застосовуватись абітурієнтами при вступі до вищих навчальних закладів.

Дати оприлюднення результатів залежать від складності перевірки і кількості учасників ЗНО з певного предмета, і коливатимуться від 12 до 25 календарних днів.

Вступна кампанія 2017 року розпочнеться після визначення результатів ЗНО — 12 липня.

У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату тестування з певного навчального предмета, учасник ЗНО матиме право подати відповідну апеляційну заяву, розгляд якої здійснюватиметься протягом п'ятнадцяти календарних днів з дня її надходження.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

88
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.