Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Розпочалась комплексна оперативно-профілактична операція під умовною назвою «Мак»

Розпочалась комплексна оперативно-профілактична операція під умовною назвою «Мак»

Громадяни, які вирощують нарковмісткі рослини та сподіваються залишитися безкарними — за незаконне культивування маку чи конопель (у тому числі збереження самосійних рослин) підпадають під статті Кримінального та Адміністративного кодексів.

Згідно чинного законодавства посів та вирощування снотворного маку конопель дозволяється лише спеціалізованим підприємствам, які отримали ліцензію на здійснення відповідних видів діяльності.

Що стосується відповідальності, то згідно зі статтею 310 Кримінального кодексу України, за незаконний посів або вирощування снотворного маку в кількості від 100 до 500 рослин, конопель у кількості від 10 до 50 рослин передбачена відповідальність у вигляді штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років.

А вже за незаконний посів або вирощування снотворного маку в кількості 500 і більше рослин чи конопель у кількості 50 і більше рослин передбачено позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

У разі виявлення місця, де ростуть наркомісткі рослини, або відомо про осіб, які займаються їх культивацією, прохання обов'язково інформувати про це працівників поліції Ізяславського відділення поліції Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області за контактами 102 (конфіденційність гарантовано).


За матеріалами Ізяславського відділення

поліції Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області

110
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.