Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Розпочалась друга зміна драйвового відпочинку дітлахів

Розпочалась друга зміна драйвового відпочинку дітлахів

Відпочинок у дитячих оздоровчих таборах для дітей – це новий етап літніх канікул. Це радість відкриттів та пізнання, пошук друзів та можливість відшліфовувати свої навички, навчитись чомусь новому.

Піклування про хороший емоційний стан вихованців, створення комфортних психологічних умов для дітей – головна турбота вихователів.

06 липня в одному з мальовничих куточків Ізяславщини відкрилась ІІ табірна зміна дитячого оздоровчого табору «Світанок».

Церемонія відкриття розпочалась урочистою лінійкою загонів юних учасників. Підняття державного прапора ознаменувало початок нового оздоровчого сезону у таборі.

Веселі обличчя, широкі посмішки та гарний настрій і стає зрозуміло, що тут панує злагода та порозуміння між вожатими та їх вихованцями. Дивлячись на щасливі обличчя своїх дітей, батьки впевнились, що зробили правильний вибір, відправивши їх в табір. Для кожного із батьків важливо поєднати відпочинок та різнобічний розвиток дітлахів.

Діяльність табору побудована таким чином, щоб кожна дитина мала можливість відпочити після тривалого навчального року, а через різні конкурси, розважальні ігри, спортивні змагання, екскурсії, вечори відпочинку та тематичні вечори проявити себе в різноманітних напрямках, які, в свою чергу, є продовженням навчального та виховного процесу шкільної програми.

Відкриваючи урочисту лінійку, директор табору Віктор Личик відмітив, що найкращий відпочинок, як правило, відбувається в дитячих таборах, де кожен вільно почуває себе в колі своїх однолітків, бере участь у різноманітних культурно-спортивних заходах, оздоровлюється, загартовується, цікаво, з користю проводить час, а також знаходять нових друзів та має можливість відчути себе дорослим і самостійним. Крім того зауважив, що для дітей підготовлено цікаву програму, вони змістовно відпочинуть та організовано проведуть своє дозвілля. Зокрема, на них чекають: спортивні ігри та змагання, козацькі патріотичні конкурси й розваги, «вогнище дружби», інтелектуальні ігри, гуртки за інтересами. І на завершення висловив сподівання, що усі, хто побуває в таборі «Світанок», залишать найсвітліші, найприємніші спогади про цей час.

Розділити із дітьми радість завітали почесні гості: в.о.начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Крюкова, завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віталій Ткачук. Вони щиро привітали дітей з відкриттям табірної зміни, побажали приємного та активного відпочинку, цікавих зустрічей, знайомств, зміцнення здоров'я та незабутніх вражень, а працівникам табору — нових творчих здобутків, ентузіазму і натхнення у роботі.

Після лінійки всі присутні в дружньому колі насолоджувались святково-розважальною програмою. Аніматори з Хмельницького подарували учасникам табору чимало позитивних вражень, а ввечері на дітей очікувала дискотека.

ФОТОКОЛАЖ


За матеріалами відділу освіти, молоді

та спорту райдержадміністрації

64
RSS
Гость
17:15
І я в дитинстві там був.Приємні спогади.
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.