Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Розпочала роботурайонна призовна комісія

Розпочала роботурайонна призовна комісія

Розпочала роботурайонна призовна комісія

Відповідно до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», Указу Президента України від 29.03.2016 року № 122/2016 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році» розпочинається осінній призов на строкову військову службу.

До роботи приступила районна призовна комісія з питань призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України, Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України та Державної спеціальної служби транспорту України.

29 вересня голова призовної комісії, перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук та т.в.о. Ізяславського районного військового комісара Юрій Мізерний зустрілися із громадянами, які підлягають призову.

Під час зустрічі Павло Павлович наголосив на необхідності усвідомлення призовникамиусієї важливості виконанняпокладеної на них місії із захисту Батьківщини. Також було наголошено нанеобхідності відповідального ставлення ними в найближчому майбутньому до виконання покладених на них обов'язків. Крім того було зазначено, що відправляти «строковиків» у зону бойових дій не будуть, однак, як заявив Президент Петро Порошенко, «юнаки повинні добре навчитися військовій справі».

Як повідомив т.в.о. Ізяславського районного військового комісара Юрій Мізерний, під час осіннього призову планується призвати на строкову військову службу 45 громадян, із них 23 – основного складу та 22 – резерв. Перша відправка запланована на 3 жовтня.

За матеріалами Ізяславського РВК

135
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.