Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Розіграли кубок та вшанували спортсмена

Розіграли кубок та вшанували спортсмена

Розіграли кубок та вшанували спортсмена

Вже стало традицією у жовтні проводити розіграш кубка з футболу пам'яті нашого земляка, відважного воїна-десантника, гарного спортсмена Василя Кобернюка, який у 2014 році віддав своє молоде життя за незалежність і суверенітет нашої держави. Адже 11 жовтня, якби він був поряд з нами, він відзначав би свій 34 день народження…

Четвертий рік поспіль, вшановуючи пам'ять колишнього гравця футбольної команди «Горинь», у День захисника України в нашому місті проходять подібні змагання. Цьогоріч у турнірі, який відбувся на стадіоні Ізяславської ДЮСШ, взяли участь 3 команди: Ізяславської виправної колонії №31, «Харчомаш» м.Ізяслав та «Камчатка» с.Теліжинці. Перед початком турніру до учасників з побажаннями гарно провести день змагань звернувся директор Ізяславської ДЮСШ Сергій Божкевич. Усі присутні перед стартом турніру вшанували пам'ять загиблого воїна та всіх захисників, що полягли у боях за Україну, хвилиною мовчання.

Під час змагань команди зіграли між собою стикові матчі та за кількістю набраних очок було визначено переможця. Впродовж усіх ігор футболісти демонстрували гарну та видовищну гру. Але сильнішими виявились гравці Ізяславської виправної колонії №31, які впевнено обіграли обох суперників та завоювали почесний трофей – перехідний кубок, який впродовж року зберігався та зберігатиметься надалі в Ізяславській ЗОШ І-ІІ ст. № 4, де свого часу навчався герой і ім'я якого носить тепер рідна школа. Крім того, усі команди за участь у змаганнях отримали призи та спільні грамоти районної федерації футболу та Ізяславської ДЮСШ.

За матеріалами сектору молоді та спорту відділу освіти,

молоді та спорту райдержадміністрації

50
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.