Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Розглянуто питання щодо забезпечення житлом особи позбавлениї батьківського піклування

Розглянуто питання щодо забезпечення житлом особи позбавлениї батьківського піклування

12 вересня відбулося засідання комісії з формування пропозицій щодо спрямування у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Начальник відділу «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради Раїса Ткаченко поінформувала присутніх про те, що постановою Кабінету Міністрів України № 615 від 26 травня 2021 року «Деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків» затверджено «Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа».

Наразі на квартирному обліку по Ізяславській міській територіальній громаді для отримання житла, з метою покращення житлових умов, перебувають 28 особи віком від 16 до 23 років, які мають статус дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також 14 осіб — віком від23 до 35 років.

Також виступаюча зазначила, що на виконання пункту 19 Порядку до Ізяславської міської ради, як місцевого розпорядника, надійшло звернення із пакетом відповідних документів від особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, для виплати грошової компенсації за належне для отримання житлове приміщення.

Комісією було здійснено перевірку поданих документів, а також здійснено 05 вересня обстеження житлового приміщення (квартири), яке зацікавило особу з числа дітей, позбавлених батьківського піклування. Згідно акту обстеження стану житлового приміщення, ця квартира придатна для проживання в ній.

За результатами засідання комісії присутніми було прийнято відповідні рішення щодо забезпечення реалізації прав особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

291
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.