Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Розглянуто питання щодо відзначення в районі 25-річниці незалежності України

Розглянуто питання щодо відзначення в районі 25-річниці незалежності України

Розглянуто питання щодо відзначення в районі 25-річниці незалежності України

Заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко 5 серпня провів спільне засідання районного оргкомітету з підготовки відзначення Дня Державного Прапора України та 25-річниці незалежності України та районної робочої групи з підготовки відзначення 460-ї річниці від часу початку роботи над створенням української першокниги — Двірецько-Пересопницького Євангелія.

В ході засідання було прийнято концепцію проведення заходів з відзначення 25—ї річниці незалежності України. Також було окреслено план проведення заходів 23 та 24 серпня в місті Ізяслав та селах району. Також було розглянуто проект експозиції Ізяславського району на обласному заході та залуження майстрів декоративно ужиткового мистецтва, яких планується залучити до її оформлення. Сектору культури райдержадміністрації дано доручення подати на наступне засідання оргкомітету сценарні лани проведення означених заходів.
Під час засідання розглянуто пропозиції представників громадськості щодо заходів з відзначення 460-ї річниці від часу початку роботи над створенням української ПЕРШОКНИГИ — Двірецько-Пересопницького Євангелія.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з

громадськістю апарату райдержадміністрації

282
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.