Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Розглянуто питання підготовки до спеціального навчання

Розглянуто питання підготовки до спеціального навчання

Розглянуто питання підготовки до спеціального навчання з органами управління та силами цивільного захисту району

Перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук провів нараду з питань підготовки до спеціального навчання з органами управління та силами цивільного захисту щодо ліквідаціїнадзвичайної ситуації, спричиненої лісовими пожежами, на базі ДП «Ізяславське лісове господарство».

У ході наради було розглянуто ряд питань.

Про підготовку до проведення спеціального навчання з органами управління та силами цивільного захисту щодо ліквідації надзвичайної ситуації, спричиненої лісовими пожежами, на базі ДП «Ізяславське лісове господарство» Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства із розгортанням сил та засобів Шепетівського зведеного загону ГУ ДСНС України в Хмельницькій області доповідав перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук.

Про порядок проведення евакуації у разі виникнення масових лісових пожеж доповідав завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населеннярайдержадміністрації Анатолій Радкевич.

Про порядок оповіщення у разі виникнення масових лісових пожеж доповідав начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Віктор Клімчук.

Про заходи щодо попередження виникнення пожеж в екосистемах (лісах, торфовищах) у весняно-літній період 2017 року доповідав начальник Ізяславського РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Віктор Матвійчук.

Про стан готовності лісокористувачів до весняно-літнього пожежо-небезпечного періоду 2017 року доповідали директор ДП «Ізяславське лісове господарство» Петро Курельчук, директор КП «Плужне» Олександр Христін, директор КП «Кунів» Анатолій Грубюк.

Про лісовідновлення та благоустрій населених пунктів доповідала завідувач сектору житлово-комунального господарства райдержадміністрації Оксана Фіялко.

За матеріалами сектору з питань надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення райдержадміністрації

81
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.