Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Російське вторгнення: оперативна інформація Генштабу ЗСУ (6.03.2022)

Російське вторгнення: оперативна інформація Генштабу ЗСУ (6.03.2022)

Оперативна інформація від Генштабу ЗСУ станом на 06.00 06.03.2022 щодо російського повномасштабного вторгнення:

Східна частина Донецького операційного району. Угруповання об’єднаних сил обороняється. Основні зусилля зосереджено на обороні міста Маріуполя та нанесенні вогневого ураження переважаючим силам противника.

➖Підрозділи ДШВ ЗС України зупинили колони противника, що намагалися висунутисяу бік Дніпропетровщини зі сторони Балаклії.

➖На Сіверщині проводиться операція з оборони м.Чернігова.

➖На Волинському напрямку здійснюються заходи щодо підготовки всієї смуги оборони у визначеній операційній зоні вздовж державного кордону України.

➖На приморському напрямку здійснюється оборона пунктів базування, морських портів на Чорному морі. Так в Миколаївській області було сплановано та реалізовано захоплення значної кількості броньованої та автомобільної техніки противника.

На інших напрямках частини та підрозділи ЗС України проводять стабілізаційну операцію та виконують завдання територіальної оборони з метою недопущення наступальних дій та діяльності диверсійно-розвідувальних груп противника.

Окупант втратив 88 літаків та гвинтокрилів за час російського повномасштабного вторгнення в Україну. Збиті льотчики вже дають свідчення про злочини путінського режиму проти людяності.

Резерви російських окупантів, що надходять на доукомплектування підрозділів, мають вкрай низький морально-психологічний стан, через обізнаність про реальний стан справ.

Генеральний штаб ЗСУ України

78
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.