Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Робота мобільного соціального офісу Ізяславської райдержадміністрації триває

Робота мобільного соціального офісу Ізяславської райдержадміністрації триває

Робота мобільного соціального офісу Ізяславської райдержадміністрації триває

23 лютого відбувся черговий виїзд «мобільного соціального офісу» Ізяславської районної державної адміністрації в села Ліщанської та Топорівської сільських рад.

В обох сільських радах відбувся прийом громадян представниками управлінь Пенсійного фонду України, соціального захисту населення району. Під час заходу було проведено ряд зустрічей із керівниками громад, працівниками підприємств та організацій, що функціонують на території даних громад.

Під час проведення заходу всі, хто звернувся до спеціалістів, отримали вичерпні відповіді на порушені запитання. Також відбулось ряд зустрічей як з працівниками підприємств, що функціонують на території відвіданих громад, так і з їх мешканцями. Було надано інформацію по багатьох питаннях пенсійного забезпечення. Особливу увагу було приділено питанню легальної зайнятості, адже розмір майбутніх пенсії залежить саме від суми сплачених страхових внесків.

В обох сільських радах відбувся прийом громадян, під час якого відповіді на поставлені питання отримали34 громадян. Надходилобагато питаньщодо змін, які відбулись в пенсійному законодавстві з січня 2016 року.

Під час проведення заходувідбулась зустріч із педагогічним колективом Ліщанської ЗОШ І-ІІІ ст., на якій піднімалися питання щодо виходу на пенсію за вислугу років та виплати одноразової грошової допомоги, виплати та перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам.

128
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.