Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Робочі поїздки до сільських рад

Робочі поїздки до сільських рад

25 березня заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, начальник відділуз питань спільної власності територіальних громад районуІзяславської районної ради продовжилипроведення робочих поїздок до сільських рад. 25 березня вони побували в Мислятинській, Клубівській та Щуровецькій сільських радах. Як і в попередній раз, в ході робочої поїздки особливу увагу було звернуто на підготовку та хід проведення на територіях сільських рад щорічної акції «За чисте довкілля».

Члени робочої групивідвідали ряд об'єктів соціальної сфери: МислятинськийФАП, Більчинський НВК «ЗОШ І-ІІ ст., дитячий садок», Борисівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., дитячий садок», Мислятинську ЗОШ І-ІІІ ст., Мислятинський дошкільний заклад, Васьковецький НВК «ЗОШ І-ІІ ст., дитячий садок», Щуровецький НВК «ЗОШ І ст., дитячий садок», Щуровецький ФАП, Щуровецьку сільську бібліотеку.Крім того було оглянуто місця для збору твердих побутових відходів (сміття) в селах Клубівка, Більчин.

В ході зустрічі членів робочої групи із працівниками сільських рад, закладів культури та освіти було звернуто увагу прибирання прилеглої за території, закріпленої за суб'єктами господарювання, на ліквідацію несанкціонованих та неконтрольованих сміттєзвалищ відходів, стихійних смітників, забезпечення якісного до них під'їзду. В.Левченко під час зустрічей наголосив на необхідної активізації проведення роботи ізсанітарного очищення населених пунктів територіальних громад, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, очищенні захисних смуг водних об'єктів та прибирання територій об'єктів природно-заповідного фонду; облаштування та впорядкування відповідно до санітарних та екологічних норм полігонів та сміттєзвалищ твердих побутових відходів.

В.Кучерук

317
RSS
Гость
17:23
Климбовка что ли???
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.