Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Робоча зустріч із перевізниками району

Робоча зустріч із перевізниками району

05 червня голова районної державної адміністрації Івани Федорчук провів робочу зустріч із суб’єктами господарювання району, які здійснюють пасажирські перевезення. 

У ній також взяли участь начальник відділу з питань розвитку громад, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Анатолій Радкевич, заступник начальника Ізяславського райвідділу Славутського відділення Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області Петро Конончук, начальник Ізяславського управління Головного управління ДФС у Хмельницькій області Віталій Мартинюк.

Розпочинаючи нараду,Іван Федорчук зауважив, що в районі існує ряд порушень, які здійснюються при пасажирських перевезеннях. «Нелегальні перевезення — це значна проблема для нашого району і вона потребує негайного вирішення. Послуги із пасажирських перевезень автотранспортом мають позитивне соціальне значення. Тому нам спільними зусиллями потрібно зробити ці послуги якісними, вийти на новий рівень роботи між органами державної влади та приватними підприємцями. Ми маємо працювати легально — це є важливою складовою нашої економіки. Легалізація діяльності сприятиме створенню нових робочих місць та наповненню бюджету. Тож потрібно упорядкувати та легалізувати послуги таксі по місту та, в цілому, по району”, — зазначив Іван Борисович.

Підприємці, які надають послуги із пасажирських автоперевезень, жваво долучилися до спілкування. Вони скаржились на те, що у районі багато автотранспорту, що працює нелегально, і це є основною проблемою для підприємців, які офіційно надають такі послуги. Окремі зауваження стосувались діяльності таксі. Окремі таксисти здійснюють не доброчесну конкуренцію, нехтують правилами облаштування стоянок для автомобілів таксі, і, взагалі, працюють на самовільно визначених ділянках і часто це здійснюється без відповідної реєстрації та сплати податків.

Також було розглянуто питання забезпечення дотримання під час перевезень карантинних вимог та санітарних правил в період карантину на COVID-19.

У ході діалогу було висловлено готовність до співпраці перевізників та представників влади щодо забезпечення спільної роботи із впорядкування пасажирських перевезень в районі.

Підводячи підсумки розмови, голова райдержадміністрації наголосив, що це не остання зустріч з підприємцями.

За матеріалами відділу з питань розвитку громад, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації

131
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.