Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Робоча поїздка в Білогородську та Христівську сільські ради

Робоча поїздка в Білогородську та Христівську сільські ради

8 липня голова районної державної адміністрації Іван Федорчук, спільно із заступником голови райдержадміністрації Павло Ковальчуком та начальником відділу з питань розвитку громад, оборонної роботи, цивільного захисту взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Анатолієм Радкевичем, із робочою поїздкою побував у Білогородській сільській раді.

В ході зустрічі із ТВО Білогородського сільського голови – секретарем Білогородської сільської ради Раїсою Рудь було розглянуто питання діяльності громади, стан наповнення місцевого бюджету.Також голова райдержадміністрації ознайомився з діяльністю комунального закладу соціального захисту «Відродження» та поспілкувався із директором закладу Валентиною Богуцькою. Вона доповіла про основні напрямки діяльності соціального закладу та поділилась із планами на майбутнє. Окрема увага в ході зустрічі була звернута на існуючі проблемні питання та розглянуто шляхи її вирішення.

Очільником районної державної адміністрації було звернуто увагу керівництва комунального закладу та сільської ради на вжиття вичерпних заходів щодо дотримання карантинних заходів із профілактики захворювання на коронавірусну інфекцію викликану COVID-19 серед підопічних.

Також Іван Федорчук, Павло Ковальчук та Анатолій Радкевич ознайомились із роботою місцевої пожежної команди «ПОЖЕЖНИК» Білогородської сільської ради. В ході зустрічі було наголошено на необхідності забезпечення посиленого чергування пожежної команди в період проведення жнив, з метою вчасного реагування на виникнення пожеж. Також було наголошено на необхідності посилення колективом команди проведення інформаційно-просвітницької роботи серед населення щодо поширення знань із дій в умовах пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

Під час перебування в Христівській сільській раді відбулась зустріч Івана Федорчука та Павла Ковальчука із Христівським сільським головою Ольгою Канарчук. Зокрема було розглянуто питання сплати місцевих податків суб’єктами господарювання які ведуть свою господарську діяльність на території сільської ради.

Також керіництво райдержадміністрації поспілкувалось із представником ТОВ «Христівка» Іваном Буцом.

Перебуваючи в Христівці голова райдержадміністрації відвідав Христівську ЗОШ І-ІІІ ст. та поспілкувався із директором закладу Олександром Лисюком, який доповів про хід підготовки до початку нового 2020/2021 навчального року.

605
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.