Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Робоча поїздка голови райдержадміністрації Бориса Яцкова

Робоча поїздка голови райдержадміністрації Бориса Яцкова

Робоча поїздка голови райдержадміністрації Бориса Яцкова

Голова районної державної адміністрації Борис Яцков 19 грудня ознайомився із ходом робіт по ремонту приміщення спортивного Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.О.Онищука, гімназія». В приміщенні замінено підлогу та по-новому обшито стелю, в даний час завершуються роботи із утеплення його фасаду. Наразі будівельники приступають до шпаклювання та фарбування стін.

В ході візит до закладу Борис Олександрович наголосив на необхідності вчасного та повного освоєння виділених на проведення робіт коштів. Окремо було зазначено, що стислі терміни проведення робіт ніяким чином не повинні знизити їх якість.

В робочій поїздці голову райдержадміністрації супроводжували: голова районної ради Сергій Шлегель, заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентина Пилипчук, начальник управління фінансів райдержадміністрації Сергій Журавель, директор закладу Любов Бізюк, представники будівельної організації та інші.

За підсумками візитку головою районної державної адміністрації було дано ряд доручень.

86
RSS
Гость
15:45
Шановні редактори! Ви можете хоча б раз перечитатитекст перед публікацією? Або скористатися можливостями виправлення орфографії великого MS Word…
"… приміщення спортивного Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.О.Онищука, гімназія»" Спортивого Ізяславського НВК?
«по новому обшито стелю»? Ви серйозно? sum.in.ua/s/po-novomu
«В ході візитку до закладу» Візитку?
«Вприміщенні», «необхідностівчасного», «повиннізнизити», «вробочій», «підсумкамивізиту»… Замініть клавіатуру, якщо у Вас пробіл залипає. Хоча й це не виправдання такому флегматичному ставленню до читачів. Та й до себе самих, мабуть. Я вже не говорю про пунктуацію, стилістичне оформлення.
18:47
Дякуємо за увагу!
Гость
11:34
Так до школи №5 голова райдержадм! н! страц!!! мусить т! льки! хати.бо п! шки йти через ту площу.що зроблено за час його правл! ння не можливо.То ж див! ться.щоб! з школою не стало те саме.що! з площею.
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.