Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Різдвяний потяг Святого Миколая пройде через Ізяслав

Різдвяний потяг Святого Миколая пройде через Ізяслав

Різдвяний потяг Святого Миколая пройде через Ізяслав

5 грудня у приміщенні районної державної адміністрації відбулось засідання Оргкомітету з підготовки та проведення зустрічі із учасниками десятого Потягу Єднання України «Труханівська Січ» — Різдвяного Потягу Святого Миколая.

Відкрив та провів дане засідання заступник голови райдержадміністрації, голова Оргкомітету Володимир Левченко.

Головуючий зібрання зазначив, що з 8 грудня з Києвастартує Різдвяний потяг Святого Миколая, котрий за маршрутом прибуде до Ізяслава 10 грудня о 13.00 год.Учасники вищезазначеного потягу їдуть по містах, щоб привітати громадськістю із Різдвяними святами, а також висловити подяку усім, хто став на захист Вітчизни — пішов воювати, допомагати і підтримувати захисників нашої країни.

На зібранні вирішувалися питання організації та проведення заходу, визначалися конкретні завдання та обсяги робіт, які потрібно буде зробити.

Обговорюючи кожен із підпунктів Плану заходів, Володимир Борисович звертав увагу на слушні пропозиції, які були надані членами Оргкомітету.

Не оминули увагою й питань забезпечення підвезення гостей до місця його проведення концертної програми, громадського порядку та медичного супроводу під час цього заходу.

За результатом обговорених питань прийнято рішення підготувати розширений сценарій проведення зустрічі із учасниками десятого Потягу Єднання України «Труханівська Січ» — Різдвяного Потягу Святого Миколая для розгляду на черговому засіданні оргкомітету.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

65
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.