Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Рій «Січ» на полі Пилявецької битви

Рій «Січ» на полі Пилявецької битви

З 21 до 23 вересня рій «Січ» Великорадогощанського січового товариства, що діє на базі Великорадогощанської ЗОШ І-ІІ ст., приймав участь у таборуванні на полі Пилявецької битви біля села Олексіївка Старосинявського району. Тутвідбувалось козацьке свято «Твоєї пресвятої волі вовіки буде слава золота», присвячене 370-й річниці Пилявецької битви 1648 року.

Програма святкового дійства була надзвичайно насиченою: спільний молебень, парад духових оркестрів, кінний герць, військово-патріотичний квест, козацький вишкіл, тематичні лекції, відвідування музею в смт. Меджибіж.

Саме відчуття перебування на полі переможної битви української козацької армії, очоленої гетьманом Богданом Хмельницьким, проти військ Речі Посполитої переповнювало серця гордістю. Було цікаво порівнювати свої сили із представниками шкіл, клубів та секцій військово-спортивного, національно-патріотичного спрямування.

На Пилявецькому полі члени Великорадогощанського січового козацького товариства, разом із своїм виховником Миколою Мельником, зустріло побратимів із потягу «Труханівська січ», друзів зі Старокостянтинова, багатьох знайомих. Юні козаки та козачки Ізяславщини продемонстрували на полі Пилявецької битви свої досягнення із козацького двобою, якого їх навчає Микола Мельник.

Як завжди, всім прийшовся до смаку наш козацький куліш. Представники Ізяславщини отримали нові запрошення до участі у вишколах, археологічних експедиціях, прохання показати наше січове життя.

Нові знання з історії рідного краю, досвід таборування в екстремальних осінніх умовах, побратими із різних регіонів України – це те, що залишиться у дитячій пам'яті та серцях на все життя.


За матеріалами Великорадогощанської ЗОШ І-ІІ ст.

90
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.